Укладання плитки в офісах

Вартість укладання (стандартний формат) від - 450 грн м². 
не висока вартість.
Досвід наших майстрів віком від 10 років.
Виїзд спеціаліста безкоштовний.
Робимо все під ключ.
Викликати майстра
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.

В останнім часом плитка все частіше використовується при обробці офісів. Але, щоб зробити приміщення комфортним та красивим, треба правильно підібрати та укласти матеріал. Надаємо якісні послуги за не високою ціною за м2. Звернутися до фірми можна за номером, який вказаний на сайті.

Чому краще звертатися до нас?

У нас працюють досвідчені фахівці, які виконали сотні замовлень різної складності з кахлю та гіпсової плитки. У процесі роботи дотримуються всі правила та вимоги клієнта. Тому ви можете бути впевнені, що отримаєте той результат, який задумали.

Ми займаємося укладанням плитки в офісі не лише на підлогу, а й на стіни. Тому, якщо вирішили змінити приміщення, негайно дзвоніть до нас або напишіть. Після обробки вашого звернення, за вказаною адресою виїде майстер плиточника, щоб переглянути обсяг робіт і зробити необхідні розрахунки. Матеріал можете вибрати самі, але якщо виникли труднощі, тоді озвучте свої побажання нашому фахівцю, він допоможе визначитись.

Всі послуги виконуються майстрами у визначений термін, без затримок.

Дзвоніть, пишіть, ми завжди готові зробити ваше життя красивим і комфортним!

Як ми працюємо

1 этап

Заявка

Фахівець відповість на запитання, що цікавлять, підбере зручний для Вас час виміру.

1 этап

2 этап

Виміри

Проведення вимірів, розрахунок вартості роботи та матеріалів.

4 этап

Укладання плитки

Завозимо матеріали та інструменти, приступаємо до роботи.

4 этап

5 этап

Результат

Клієнт приймає роботу.

Відгуки

Звернувся до хлопців за рекомендацією друга. Залишився дуже задоволений результатом! Очевидно, що тут працюють професіонали. Мене уважно вислухали, врахували мої побажання. Хлопці всі роботи виконали строго в обговорені рядки, навіть на кілька днів раніше. Це дуже радує! Рекомендуватиму тільки вас!
Хороша робота та не висока ціна. Плитка укладена рівно, красиво та швидко. Навіть незважаючи на те, що у процесі ми трохи збільшили обсяг робіт, фахівці все одно зробили все учасно. Окреме спасибі за допомогу у виборі плитки. Завдяки правильно підібраному матеріалу офіс кардинально перетворився.
До майстрів звернувся 3 місяці тому, після того, як директор вирішив зробити невеликий ремонт. Знайшов цю фірму в інтернеті, за відгуками вирішив зупинитись на ній. І не схибив! Якість робіт висока, а ціни по відношенню до інших компаній досить низькі. Планую незабаром звернутися повторно. Дякую за роботу.

Приватні майстри плиточники

Працюємо по Києву