Укладання плитки у магазинах

Вартість укладання (стандартний формат) від - 400 грн. м². Лише Київ.
не висока вартість.
Досвід наших майстрів віком від 10 років.
Виїзд спеціаліста безкоштовний.
Робимо все під ключ.
Викликати майстра
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.

Наші фахівці готові укласти кахель, керамограніт, гіпсову плитку та інші види облицювального матеріалу на стіни та підлогу в торгово-розважальному центрі, магазині та на будь-якій комерційній площі. Звернувшись до нас за послугою, ви зможете зробити свій об'єкт нерухомості справді унікальним та ексклюзивним, покращити його функціонал.

Майстри, що працюють в штаті, не просто знають покрокову інструкцію з простого укладання плитки. Вони є кваліфікованими фахівцями, які забезпечать надійну фіксацію матеріалу на тривалий термін, розуміються на особливостях плитки та нюансах роботи з певними продуктами в залежності від марки або виробника. Замірники готові приїхати до вас у день замовлення, щоб розрахувати ціну за м2, уточнити нюанси укладання. Вони дадуть відповіді на всі ваші запитання щодо вибору матеріалів і нададуть рекомендації щодо подальшої експлуатації. Також можна звернутися за безкоштовною консультацією.

Як ми працюємо

1 этап

Заявка

На цьому етапі плиточник готовий відповісти на будь-які питання, провести попередню консультацію.

1 этап

2 этап

Виміри

Складається кошторис, підраховується прайс на послуги та розхідники.

4 этап

Укладання плитки

Фахівці привозять на об'єкт потрібні матеріали. Проведення робіт.

4 этап

5 этап

Результат

Прибирання будівельного сміття. Приймання результату замовником.

Відгуки

Дуже сподобалася чесність та надійність! Усі деталі обговорили під час листування, включаючи нюанси закупівлі розхідників. Швидко розпочали роботу, обговоривши головні моменти. Під час виконання замовлення враховувалися всі побажання щодо зовнішнього вигляду та функціоналу. Плитку укладали в одному з наших магазинів, найближчим часом плануємо переобладнати інше приміщення та обов'язково скористаємося вашими послугами.
Завдяки роботі ваших фахівців вдалося швидко впоратися із ремонтними роботами в магазині. Укладання плитки пройшло ідеально, всі роботи були виконані максимально оперативно. Надали гарантію на виконану роботу.
Співробітники дуже відповідальні, справжні молодці. Швидко приїхали на об'єкт, розрахували кошторис. Менеджери допомогли визначитися із підбором матеріалів. Під час проведення робіт жодних скарг від сусідів не було (магазин розташовується в житловому будинку), хоча вони готові лаятися з найменшого приводу. Впоралися дуже швидко, ремонт проводився з нуля.

Приватні майстри плиточники

Працюємо по Києву