Укладання плитки на підлогу в Києві

Приватні майстри. Зробимо швидко, якісно та недорого. Ціна укладання від 450 грн. м² (стандартний формат). Мінімальне замовлення 20 м ². При необхідності робимо стяжку.

4 головні причини звернутися до нас:

Демократичні ціни на всі послуги з обробки.
Стаж роботи у сфері оздоблювальних робіт – понад 10 років.
Виїзд плиточника безкоштовно.
Виконує всі етапи роботи під ключ.
Викликати майстра
Please fill the required field.
Останні роботи ->

Приватні майстри пропонують послуги професійного укладання плитки на підлогу у Києві на вигідних для клієнта умовах. Можливе оздоблення горизонтальних, похилих основ будь-якої форми та розміру. Послуга доступна фізичним та юридичним особам.


Роботи з укладання плитки на підлогу виконують фахівці з досвідом роботи у сфері обробки приміщень різного призначення понад 10 років. Замовлення виконують під ключ, безкоштовно виїжджають на місце надання послуг для вимірювання підстав та попереднього обговорення умов співробітництва.

Підлога в кухні, коридорі зі зміщенням
Укладання плитки на підлогу, кафе
Облицювання плиткою підлоги в офісі
Підлоги, склад
Особливості укладання плитки на підлогу

Особливості укладання плитки на підлогу

Досвідчені майстри здатні професійно працювати з плиткою будь-якого розміру, форми, дизайну. Для створення підлогових покриттів, що гармонійно поєднуються з інтер'єром, використовують традиційні чи спеціально розроблені технології укладання. Плитку та схему її розкладки вибирають з урахуванням розміру приміщення, призначення, розташування предметів інтер'єру, особливостей оздоблення, освітлення, форми основи та стелі. Знайдене рішення обов'язково узгоджують із клієнтом.

Технологія укладання

Роботу починають із підготовки основи. Для отримання якісного результату необхідно одержати рівну, чисту поверхню. Правильне проведення підготовчих робіт дасть змогу суттєво скоротити витрату фіксуючого плитку складу, а також швидше виконати замовлення. У процесі укладання приватні майстри використовують професійний інструмент та якісні витратні матеріали. Вони будуть потрібні для того, щоб точно розрізати і обробити деяку кількість плитки для підлоги. В результаті приватні майстри створять ідеально рівне покриття без локальних перепадів висоти з прямими швами однакової ширини або виконають безшовне укладання в залежності від типу матеріалу, що використовується і вимог клієнта.
Як класти плитку на підлогу з чого почати?
Для правильного та якісного укладання плитки на підлогу необхідно слідувати наступним крокам:

  1. Підготуйте поверхню підлоги - вона має бути міцною, рівною і чистою. Якщо поверхня не ідеальна, її необхідно вирівняти. Для цього можна використовувати суміш, що самовирівнюється, або затирання.
  2. Визначте найкраще розташування плитки - для цього можна використовувати олівець та лінійку. Намалюйте лінії по всій поверхні підлоги, щоб визначити сектори, де потрібно буде укласти плитку.
  3. Підготуйте клей - розмішайте клей у відповідній кількості, дотримуючись інструкцій на упаковці. Можна використовувати як плитковий клей у порошку, так і у готовому вигляді.
  4. Нанесіть клей на поверхню підлоги або стіни - використовуйте зубчастий шпатель, щоб нанести клей на поверхню рівномірно розподіливши його по всій площі.
  5. Укладіть плитку - почніть укладання плитки вздовж ліній, які ви намалювали на підлозі або стіні. Натискайте на кожну плитку, щоб переконатися, що вона рівномірно вклалася в клей. Використовуйте хрестики-розпірки, щоб тримати плитки на однаковій відстані один від одного.
  6. Відріжте плитку - коли плитки доходять до кута вузла або стіни, їх потрібно обрізати. Для цього можна використовувати ручний плиткоріз або механічний різак.
  7. Заповніть шви - через 24 години після того, як ви уклали плитку, можна почати заповнювати шви між плитками. Використовуйте затірку та шпатель для заповнення швів, потім видаліть залишки затірки з поверхні плитки.
Завершальні кроки після того, як затирання висохне, ви можете застосувати герметик, щоб заповнити шви між плиткою і стінами. Тепер ви можете зняти хрестики-розпірки та прибрати всі залишки клею.

Слідуючи цим крокам, ви зможете правильно і якісно укласти плитку на підлогу.