Ремонт квартир під ключ у Києві

Працюємо за договором, готівковий безготівковий розрахунок. 
Пропонуємо адекватні ціни
Досвід наших майстрів від 10 років
Виїзд майстра 300 грн.
Робимо все під ключ.
Викликати майстра
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Останні роботи ->

У багатьох людей ремонт квартири асоціюється з великими витратами, нервуванням і тривалим побутовим дискомфортом. Усього цього можна уникнути, довіривши справу професіоналам із великим стажем.

 У нашій команді зібрано досвідчених дизайнерів, проектувальників, малярів, будівельників та інших фахівців з ремонту, які беруть на себе всі етапи роботи під ключ. 

 Вам залишається тільки чекати у приємному передчутті готового результату.

Квартира 37 м²
Квартира 65 м²
Квартира 55 м²
Квартира 46 м² 

Ремонт квартири під ключ за вашими правилами!

Кожен проект ремонтних робіт створюється індивідуально з урахуванням вимог, побажань та способу життя всіх членів сім'ї. Усі деталі узгоджуються із замовником.

7 головних причин вибрати нас:

  • Повний перелік послуг з ремонту під ключ.

  • Професійна команда фахівців з великим досвідом.

  • Прозорі умови співробітництва на основі офіційного договору.

  • Ввічливість та професіоналізм на всіх етапах роботи з клієнтом.

  • Суворе дотримання термінів виконання робіт, як це прописано в договорі.

  • Гарантія на послуги та матеріали.

  • Демократичні ціни на послуги компанії.

Пропонуємо повний спектр послуг. Ми готові взяти на себе всі завдання аж до найменших дрібниць.

Алгоритм роботи з нами:

Єтап перший

На першому етапі відбувається знайомство із клієнтом. Ми вислуховуємо всі ваші вимоги та побажання щодо ремонту, проводимо огляд об'єкту, знімаємо заміри. Для нас важливо зрозуміти та побачити, який кінцевий результат очікує отримати клієнт. Якщо замовнику складно визначитися, наші фахівці готові надати професійні поради, рекомендації, запропонувати різні варіанти проектів.

Єтап перший

Єтап другий

Наші дизайнери створюють візуалізацію майбутнього проекту та узгоджують усі деталі з клієнтом.

Єтап третій

Далі здійснюється підбір та закупівля матеріалів та предметів обстановки. Якщо необхідні нестандартні меблі або клієнт хоче встановити у своєму житлі авторську шафу, диван, стіл, ми оформляємо замовлення на їх виготовлення.

Єтап третій

Єтап четвертий

Єтапи ремонту проводяться поступово, залежно від обсягу поставлених завдань. У випадках капітального ремонту часто потрібний демонтаж старих конструкцій, перегородок, покриттів, формування дверних прорізів, чорнове вирівнювання поверхонь, демонтаж та встановлення комунікацій тощо. Тільки після цього починається етап чистового оздоблення.

Єтап п'ятий

На завершальних етапах ремонту проводиться монтаж освітлення, сантехніки, побутових приладів, розміщення меблів та інтер'єрного декору.

Єтап п'ятий

Єтап шостий

Проект здається в експлуатацію клієнту!

Коли потрібно проводити ремонт квартири під ключ?

Експерти рекомендують оновлювати житловий простір кожні 5-7 років. За цей період стара обстановка втрачає актуальність, оздоблювальні матеріали піддаються зносу і починають втрачати первозданну красу. Для цього можна освіжити обстановку за допомогою косметичного ремонту або радикально змінити стиль інтер'єру, провівши капітальний ремонт у квартирі. 

Позаплановий ремонт може знадобитися при пошкодженні підлогового або настінного покриття, стелі, труб, сантехніки. У цьому випадку йдеться не про бажання просто змінити обстановку або оновити обробку, а про вимушене проведення ремонтних робіт. Якщо цього не зробити, ситуація може посилитися (виникнення протікання, поширення тріщин і відколів плитки, відшарування покриття тощо), що спричинить ще більші фінансові витрати.

Також ремонт під ключ може знадобитися при переїзді в нову квартиру. Найчастіше новобудови здаються в експлуатацію з мінімальним оздобленням та вільним плануванням. У цьому випадку потрібний цілий комплекс ремонтно-будівельних робіт. У квартирі вторинного ринку нерухомості можна провести косметичний ремонт, який дозволить створити комфортну атмосферу проживання за правилами нового власника.

Ремонт під ключ

Працюємо по Києву.