Укладання плитки на фартух у Києві

Вартість від 750 грн. за м², отвори 150 грн. Виїзд майстра 300 грн.
Пропонуємо адекватні ціни на укладання плитки на фартух у Києві.
Досвід наших майстрів віком від 10 років.
Виїзд плиточника 300 грн.
Робимо фартух із кахлю під ключ.
Розрахунок вартості і виклик майстра


Наші роботи ->

Ми готові відгукнутися на звернення мешканців Києва. Усіх, кому потрібен хороший майстер-плиточник.

Фартух із керамічної плитки залишається поширеним способом оформлення робочої зони на кухні. Крім очевидних переваг – надійного захисту стіни від впливу пари, жиру, крапель брудної води, правильно підібрана плитка допоможе зробити приміщення найзатишнішим місцем у будинку. Ми виконуємо роботи різної складності, здаючи об'єкти заздалегідь встановлені терміни.
Фартух 3,6 м²
Фартух 4 м²
Фартух 5 м²
Фартух 3 м²

Як відбувається укладання плитки на фартух

01

Підготуємо стіни до укладання плитки

Видалимо з фартуха старе фінішне оздоблення: зчистимо фарбу, штукатурку, що відшаровується, зіб'ємо кахель. Демонтуємо гачки, петлі, розетки, інші елементи, що заважають монтажу нового облицювання. Очистимо стіну від слідів оліфи, засохлого клею, пилу. Винесемо будівельне сміття із кухні.
02

Вирівняємо поверхню стіни під фартух

Глибокі тріщини зачистимо щіткою по металу, скарпелем по каменю. З ущелин видалимо пил, обробимо ґрунтовкою. Після висихання розчину підготовлені ділянки заповнимо ремонтною сумішшю. Дрібні тріщини усунемо шпаклюванням. 
03

Нанесемо ґрунт на стіну перед наклеюванням плитки

Для підвищеної адгезії з фінішним облицюванням підготовлену основу обробимо «Бетоноконтактом». Грунтовка глибоко проникає у бетон, цеглу. Після висихання утворюється гідроізоляційний шар, що надає стійкості кухонному фартуху до вологи.
04

Облицюємо фартух плиткою, мозаїкою, приклеїмо кахельний бордюр.

Рядові плитки укладемо за класичною схемою: шашки, лабіринт, плетінка, ялинка, палуба. На вимогу клієнта приклеїмо кахель: прямою лінією, зі зміщенням, діагонально, калейдоскопом. Зробимо декоративний вітраж, вставки з візерунками та кольоровими малюнками. Кахельний фриз укладемо вздовж верхньої, нижньої межі або в центрі кухонного фартуха. «Латки» між рядами, що утворилися при укладанні кахлю без підрізування, приховаємо вузькою вставкою – «олівцем». Ексклюзивний фартух під стиль кухні облицюємо мозаїкою зі скла, керамограніту.
05

Виріжемо технічні отвори в плитці під монтаж розеток, змішувача

Установим крючки, петли, другие крепежи для подвешивания кухонной утвари. Круглые отверстия в плитке высверлим коронкой или высечными ножницами для кафеля – «балеринкой». Прямоугольные окошки вырежем болгаркой, струной по кафелю, электролобзиком с алмазной пилкой.
06

Виконаємо затирання швів

Стики очищаємо від надлишку клею. Шви за допомогою гумового шпателя заповнюємо затиральним складом, підібраним під колір кахлю. Сумішю заповнюємо 2/3 глибини стику. Зайву затирку зчищаємо шпателем. Розлучення з фанерованого фартуха витираємо вологою губкою. Встановлюємо розетки, кріпимо декоративний плінтус, що закриває проміжок між фартухом і стільницею. Забираємо після себе робоче місце.

Кухонним фартухом прийнято вважати покриття, розташоване на стіні між раковиною, плитою для приготування їжі та навісними шафами. У поодиноких випадках вона займає всю стіну. Спочатку фартух виконував лише захисну функцію, але сьогодні завдяки унікальним матеріалам, досвіду майстрів та ідеям дизайнерів він вносить в інтер'єр приміщення особливий колорит.


Стіну в робочій зоні можуть захищати від різного виду забруднень різні матеріали – камінь, скло, пластик, метал, однак упродовж тривалого часу саме керамічна плитка залишається найпопулярнішою. Вона органічно вписується в будь-який інтер'єр і підходить для стін із гіпсокартону, цегли, а також бетонних поверхонь.

Переваги керамічної плитки


Кераміку легко підібрати для вже готового інтер'єру, оскільки на ринку оздоблювальних матеріалів великий вибір різних відтінків, форм, розмірів та малюнків плитки. До решти переваг керамічної плитки для фартуха відносять:


 • стійкість до високих температур та вологи, а також механічного впливу;
 • довговічність;
 • поєднання з іншими матеріалами інтер'єру;
 • доступна ціна;
 • простий догляд;
 • невелика маса матеріалу;
 • відсутність шкідливих речовин у складі.


Варто відзначити можливі недоліки кераміки. Її складно укладати самостійно, особливо якщо досвіду у цьому питанні недостатньо. Крім цього, кераміка потребує правильного догляду. Вона швидко втратить зовнішній вигляд при використанні абразивних засобів для чищення і недостатньому догляді за швами.

Чому звертаються до нас 


Ми забезпечені сучасним обладнанням та інструментами, тому ви можете розраховувати на якісну роботу та тривалий період експлуатації. У нас прозорі ціни без прихованих комісій та додаткових платежів. Вартість робіт розраховуються заздалегідь. Ми беремо до уваги особливості стін, вид плитки, розцінки на аналогічні роботи, а також враховуємо побажання замовника.

Досвід дозволяє нашим фахівцям виконувати різні способи укладання:

 • калейдоскоп – хаотичне наклеювання квадратів або сотень різних кольорів;
 • ялинка – плитки накладають встик під прямим кутом;
 • діагональ – кожну одиницю кладуть кутом один до одного зі зміщенням;
 • шахова дошка – укладання плитки двох відтінків;
 • розбіжно – зміщення плиток на ½ довжини;
 • лінії – стандартний вид укладання із чергуванням відтінків.


Інші наші переваги полягають у виконанні повного обсягу запланованих робіт у погоджені із замовником терміни, наданні гарантії на послуги. Для заявки достатньо зателефонувати, вказаному на сайті, або оформити замовлення через спеціальну форму на сайті.

Відгуки наших клієнтів

Замовляв облицювання фартуха однотонною плиткою без малюнка за схемою «ялинка». Майстри акуратно демонтували стару кахель, вирівняли стіну штукатуркою. Кахель та фриз приклеїли якісно, красиво заповнили шви затіркою. Рекомендую спеціалістів.
Звернулася за послугою оздоблення кухонного фартуха мозаїкою. Фахівці впоралися із завданням на 5 балів. У надану послугу «під ключ» увійшли роботи з демонтажу старої плитки, підготовки стіни та приклеювання мозаїки. Майстри акуратно вирізали отвори під 3 розетки та вимикач. Прибрали після себе робоче місце.
У компанію звернулася за рекомендацією подруги, про що не шкодую. Новий фартух із декоративним вітражем ідеально вписався у стиль моєї кухні. Роботу виконали швидко, акуратно, недорого за нинішніми цінами. Рекомендую майстрів.

Приватні майстри плиточники

Працюємо по Києву