Приватні майстри плиточники у Києві (Деснянський район)

Вартість укладання з натяком на мистецтво: від 450 грн. за кв. (розрахунок варіюється в залежності від формату та стилю плитки, а також необхідного рівня підготовки поверхні). Укоси формуються за ціною квадратного метра за кожний погонний метр. Для отворів – 150 грн. за штуку. Мінімальне замовлення: 20 м².
Заощаджуйте на укладанні плитки в Деснянському районі - наші ціни поза конкуренцією.
До ваших послуг професійні майстри з досвідом 10 і більше років.
Виїзд плиточника Деснянським районом безкоштовний.
Робимо все під ключ.
Викликати майстра
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.

Ми пропонуємо ->

Чи збираєтесь замовити плиткові роботи в Деснянському районі? Сміливо звертайтесь до професіоналів на нашому сайті. Тут ви знайдете фахівців із багатим досвідом роботи, які освоїли сучасні навички та мають відповідний інструментарій для професійного підходу до укладання плитки. Вдавшись допомоги професіоналів, можна вирішити масу завдань на будівельному об'єкті, провести всі роботи на високому рівні. Плитка залишається простим у догляді матеріалом, який має привабливі естетичні характеристики, відрізняється стійкістю до зношування, не боїться вологи та перепадів температурних режимів.
Ванна під ключ
Оздоблення сходів під ключ - плитка + перила з нержавіючої сталі
Укладання плитки у комерційних об'єктах від 250 грн м²
Виконуємо гіпсокартонні роботи, стяжкуВикористовуючи великий асортимент палітри кольорів, дизайнери пропонують максимум можливостей для оформлення ванної кімнати, кухні, передпокою. Модні тренди дозволяють зробити інтер'єр більш наближеним до натуральних матеріалів, додати етнічні мотиви чи петчворк. Будь-яка ідея може ідеально доповнити ваше житло, але важливо для цього вибрати надійного підрядника для укладання плитки в Деснянському районі. Не забувайте: яким би не було якісне покриття з плитки, неправильне укладання принесе різні проблеми та зіпсує весь вид приміщення.

Досвід наших майстрів віком від 10 років 


Звертаючись до фахівців з нашого сайту, вам гарантується проведення робіт на якісному та високому рівні у Деснянському районі. Експерти виїдуть на об'єкт найближчим часом та відповідально підійдуть до виконання робіт. Майстри мають великий багаторічний досвід робіт у укладанні різних типів плиткового покриття, включаючи мозаїку, керамограніт. Вдавшись до послуг приватних майстрів, можна створити гармонію у своїй оселі. Головне при цьому - коректно підібрати матеріали для оздоблення, щоб їх було зручно використовувати в майбутньому.
 

Як ми працюємо?

Завдяки великому досвіду у сфері укладання плитки приватні майстри із сервісу надають комфортну схему замовлення послуг.

Заявка

Вам необхідно створити заявку на зворотний зв'язок, і ми обов'язково передзвонимо вам, щоб обговорити всі нюанси замовлення.

Замір

Майстер приїде на об'єкт найближчим часом, щоб зробити потрібні виміри.

Смета

Грунтуючись на вимогах та матеріалах замовника, формується кошторис з усіма роботами.

Робота

Майстри привезуть необхідний інструмент, проведуть укладання плиткового покриття.

Результат

Клієнт приймає готову роботу на об'єкті.

Приватні майстри плиточники