Укладання плитки на стіни у Києві

Вартість укладання під ключ (стандартний формат) від – 450 грн м². Отвори 150 грн.

4 головні причини звернутися до нас:

Демократичні ціни на всі послуги з обробки.
Стаж роботи у сфері оздоблювальних робіт – понад 10 років.
Виїзд плиточника безкоштовний.
Виконує всі етапи роботи під ключ.
Викликати майстра
Please fill the required field.
Останні роботи ->

Укладання керамічної плитки на стіну – складний процес, що вимагає чіткого дотримання технології. Майстер повинен знати всі нюанси підготовки стін до облицювання. Сюди входить оштукатурювання, вирівнювання, ґрунтовка, нанесення насічок та інші роботи.


Після цього можна займатися безпосередньо укладанням. Тільки досвідчений майстер знає, як підібрати надійні матеріали та яку технологію застосувати у конкретному випадку. Від якості виконання всіх етапів залежить естетичний вигляд та довговічність укладання, тому всі роботи варто довіряти лише професіоналам.

Ванна 20 м²
Ванна під ключ 23 м ²
Ванна 18 м²
Ванна 19 м²
Укладання плитки на стіни у Києві

Укладання плитки на стіни у Києві

Ми – приватні майстри плиточники з великим стажем виконання облицювальних робіт будь-якої складності. Беремо на себе всі етапи укладання плитки, починаючи з демонтажу старого покриття і закінчуючи укладанням нового, суворо дотримуючись усіх нюансів технології. Ми завжди готові допомогти клієнту у виборі якісного та надійного матеріалу, орієнтуючись на виділений бюджет. У ході співпраці ми не нав'язуємо замовнику дороге оздоблення, а навпаки – намагаємося запропонувати найбільш гідні варіанти за прийнятною ціною.
Щоб замовити укладання плитки на стіни, телефонуйте нам за вказаним телефоном або залишайте заявку на сайті. Ми готові оперативно виїхати на об'єкт клієнта для обговорення в обумовлений день та час, провести виміри, розрахунок вартості проекту на місці та обговорити всі деталі роботи. Після погодження фахівці готові одразу розпочати роботу.

Наші останні роботи

Дарницький район, Київ

Сантехніка, душовий піддон, укладання плитки у ванній кімнаті.

Укладання плитки на підлогу 50 м2
Укладання плитки у ванній 20 м2. Монтаж ванни.
Плитка на підлогу 80 м2.