Укладання плитки у Позняках (Київ). Ванна під ключ.

Укладання плитки 400 грн. м² (стандартний формат). Демонтаж, сантехніка, електрика та будь-які інші необхідні роботи розраховуються майстром на місці.
Пропонуємо адекватні ціни на укладання плитки.
Досвід наших майстрів віком від 10 років.
Виїзд майстра безкоштовний.
Робимо все під ключ.
Викликати майстра
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.

Ми пропонуємо ->

Облицювання плиткою вважається одним з найестетичніших і екологічних способів втілити в життя дизайнерську ідею. Матеріал практичний, дуже довговічний, стійкий до фізичних та хімічних впливів.

 Але його переваги залежать від того, наскільки якісно проводилися роботи. «Приватні майстри плиточники» виконують укладання плитки під ключ у Києві та області, дотримуючись технології та використовуючи професійне обладнання.

ЖК Зарічний

ЖК Лебединий

ЖК Зарічний

ЖК Лебединий

ЖК Лебединий

ЖК Зарічний

ЖК Зарічний

З якими видами плитки ми працюємо

У будівництві застосовують кілька видів плитки. Вони відрізняються складом, технологією виготовлення, призначенням та вартістю.

Кераміка

Цей кахель є найпростішим і найдоступнішим матеріалом для внутрішнього та зовнішнього оздоблення квартир, будинків, котеджів. Суміш глини та піску формують у плити розміром від 100 см2 до 1 м2, обпікають у печі і фарбують. Кахель — гарний варіант для кухонних стін, ванної, облицювання складських і виробничих об'єктів. 

Основні переваги: міцність, практичність, термостійкість, великий вибір розмірів та дизайну. До недоліків відноситься обов'язкове вирівнювання поверхні, наявність спецінструменту та майстра з навичками укладання.

Керамограніт

Складніший склад з обпаленої суміші дрібнодисперсного кварцового піску, пегматиту, глин, шпатів, шлікера. Зазвичай за розміром керамогранітний кахель більший за керамічний, значно міцніший і важкіший. Велика палітра кольорів та відтінків дозволить вибрати підходящий варіант для підлоги кухні, передпокою, промислових об'єктів та зовнішньої обробки.

Плюсами керамограніту вважається твердість, вологостійкість, резистентність до ультрафіолету та агресивних хімічних сполук. Але цей матеріал дорожчий за кераміку, гірше обробляється, вимагає застосування високоякісного клею.

Мозаїка

Мозаїкою називають кахель маленьких розмірів, набраний на поверхні у вигляді малюнка або суцільної кладки. Звідси виходять плюси: можливість облицювання нерівних та вигнутих площин, стійкість до грибків (через тонкі стики), реалізація різноманітних композицій візерунків та відтінків. При цьому в перерахунку на площу мозаїка коштує дорожче за кераміку, а вимоги до кваліфікації майстра дуже високі.

Що ми пропонуємо клієнтам

«Приватні майстри плиточники» виконують укладання плитки під ключ на об'єктах будь-якої складності: будинок, котедж, квартира, виробничі та складські приміщення. Професійне оздоблення дозволить зберегти кахель на десятиліття, підвищити стійкість поверхні до вологи та перепадів температур. Ми дотримуємося технологічного процесу на всіх етапах робіт:

  1. Демонтаж старого облицювання;

  2. Грунтування та вирівнювання поверхні;

  3. Вибір схеми укладання (вертикальна, горизонтальна, діагональна) з урахуванням елементів декору;

  4. Укладання першого та наступних рядів (сюди входить розпил, підріз та підбір шматочків необхідної форми);

  5. Затирання швів та стиків.

Як ми працюємо

Щоб отримати якісне оздоблення приміщення, достатньо оформити заявку на нашому сайті. Наш менеджер зв'язується з клієнтом та погоджує термін робіт. У призначений час інженер прибуває на об'єкт і складає кошторис із зазначенням кількості матеріалів та їх вартості. Далі виконуються оздоблювальні роботи, які завершуються прийманням замовника.

Наша репутація забезпечується за рахунок:

  • Професіоналізм та дисциплінованість майстрів;

  • Використання професійного будівельного обладнання;

  • Надання гарантії якості на роботи;

  • Застосування сертифікованих витратних матеріалів (клей, замазки, свердла тощо)

  • Незмінність ціни на кошториси.

Відвідуйте наш сайт або дзвоніть - довірте укладання плитки професіоналам!

Наші відгуки

Облицюванням ванни залишився задоволений. Замовляв підлогу та стіни з керамограніту у вигляді мармуру. Хлопці вирівняли стіни, всі поклали без перекосів, слідів та відбитків не залишили. Рекомендую!
Хочу залишити позитивний відгук про бригаду з «Приватні майстри плиточники». Нашим складам була потрібна зміна покриття для підлоги, і я шукав відповідальних виконавців для об'ємної роботи. Виконавець упорався за тиждень - швидше ніж я розраховував. І це з урахуванням демонтажу старої підлоги.
Дякую вам за мозаїку у ванній! Все вийшло так, як хотіла — все чисто та акуратно, без швів та щілин. Обов'язково звернуся до вас ще.

Приватні майстри плиточники

Нова Дарниця, Позняки, Осокорки, Харківський масив, Село Шевченка, Рембаза, Червоний хутір, Бортничі.