Укладання плитки Осокорки (Київ)

Ціни від 450 грн м² (залежать від формату плитки, якості підготовки основи, обсягу робіт). Укоси обійдуться за ціною квадрата за метр, отвори від 150 грн. шт. Мінімальне замовлення 20 м ². Також виконуємо малярні роботи на високому рівні.
Предлагаем адекватные цены на укладку плитки в Киеве.
Опыт наших мастеров  от 10 лет.
Выезд плиточника 300 грн.
Делаем все под ключ.
Расчет стоимости укладки плитки и материалов

Ми пропонуємо ->

Укладання плитки «під ключ» вимагає точності, професіоналізму та наявності спеціального обладнання. У нас працюють найкращі майстри, які вміють працювати з елітними та бюджетними матеріалами, регулярно оновлюють свої знання. Для укладання плитки використається сучасне обладнання, яке прискорює процес. Майстри працюють акуратно, дбають про збереження матеріалів та простору, в якому проводиться ремонт. Ми здійснюємо монтаж плитки у приватних будинках, квартирах, офісах та інших комерційних об'єктах. 

Плитка використовується як оформлення для санвузлів, передпокоїв, кухонного простору, холів, балконів та інших приміщень. Кераміка стійка до впливу вологи, не боїться перепадів температур та проста в експлуатації.

Технологія укладання плитки

Процес укладання плитки здійснюється за відпрацьованою роками технологією, що забезпечує герметичність поверхонь. Професійний підхід до всіх робіт допомагає досягти ефектного результату, виконувати класичний монтаж плитки та виконання складних малюнків. Роботи здійснюються за діючими будівельними нормами згідно з алгоритмом.

 1. Підготовчі роботи. Перед укладанням плитки готується рівна основа. Може видалятися стара плитка, штукатурка та інші сторонні матеріали. Поверхня вирівнюється та грунтується.

 2. Створюється схема викладки плитки з урахуванням, бордюрів, малюнка, декоративних вставок та особливостей приміщення. Укладання може виконуватись горизонтально, вертикально або в діагональному форматі.

 3. Відбувається викладення першого ряду плитки, що починає малюнок.

 4. Укладання основного об'єму плитки. Викладаються цілі пластини, виконується фігурне та класичне різання.

 5. Затираються шви, заливаються герметиком стики.

Для різання, укладання плитки та роботи зі швами наші майстри оснащені найсучаснішим обладнанням. Великий досвід, професіоналізм дозволяє виконувати ремонтні роботи швидко та якісно.

ЖК Зарічний

Котедж Осокоркі

ЖК Зарічний

ЖК Лебединий

ЖК Лебединий

Осокорки, вул Східно-Дальня

ЖК Зарічний

Як ми працюємо?

Пропонуємо якісний сервіс, комфортну для всіх клієнтів схему роботи, яка складається з кількох етапів:

1 этап

Заявка

Для того, щоб почати працювати з нами, необхідно зв'язатися з нами по телефону або онлайн. Фахівець відповість на запитання, що цікавлять, зафіксує зручну дату і час вимірів.

1 этап

2 этап

Виміри

Майстер приїде на об'єкт для замірів.

3 этап

Смета

Після вимірів, з урахуванням побажань замовника, проводиться розрахунок необхідних матеріалів, прописуються роботи, які потрібно виконати.

3 этап

4 этап

Укладка плитки

Майстер починає роботи з укладання у вказаний день та дату, привозити матеріали та інструменти.

5 этап

Результат

Клієнт приймає роботу.

5 этап

Відпрацьована схема роботи дозволяє виконати укладання плитки швидко та якісно, врахувати всі особливості приміщення та побажання замовника.

Чому укладання плитки потрібно довірити нам?

У нас працюють досвідчені співробітники, які трепетно ставляться до кожного етапу роботи. Такий підхід дозволяє досягти гарантованої якості, точності виконання будь-яких поставлених завдань.

 • Відпрацьована технологія, професійно робить процес укладання плитки швидким, якісним та акуратним.

 • Для всіх робіт використовуються якісні витратні матеріали від перевірених брендів.

 • Всі роботи завершуються точно вчасно.

 • Затверджена зміна не змінюється.

 • До кожного замовлення здійснюється індивідуальний підхід, враховуються всі побажання клієнта.

 • На всі роботи надається гарантія.

Наші відгуки

Вже не вперше звертають до компанії. Завжди роблять роботу чітко, акуратно, красиво, справляються із складними елементами. Які необхідно вирізати у кахлі. Дякую за вашу працю!
Замовляв фартух і підлогу для кухні, хлопці чудово впоралися. За цінами вийшло набагато дешевше, ніж планував. Зроблено все на совість.
Зверталися до компанії для оздоблення ванної. Результат перевершив усі очікування. Плитка укладена рівно, ідеальні шви. Головне вклалися вчасно, все чисто прибрали перед доглядом.

Приватні майстри плиточники

Нова Дарниця, Позняки, Осокорки, Харківський масив, Село Шевченка, Рембаза, Червоний хутір, Бортничі.