Приватні майстри плиточники у Києві (Шевченківський район)

Вартість укладання під ключ (стандартний формат) – від 450 грн м².
Заощаджуйте на укладанні плитки у Шевченківському районі — наші ціни поза конкуренцією.
До ваших послуг професійні майстри з досвідом 10 і більше років.
Виїзд майстра безкоштовний.
Робимо все під ключ.
Викликати майстра
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.

Ми пропонуємо ->

Ванна під ключ
Оздоблення сходів під ключ - плитка + перила з нержавіючої сталі
Укладання плитки у комерційних об'єктах від 250 грн м²
Виконуємо гіпсокартонні роботи, стяжкуЯк ми працюємо?

Ми багато років є частиною ринку ремонту та оздоблення. За цей час виробили ідеальну схему співпраці з клієнтами, що складається з кількох етапів:

Заявка

Заповніть стандартну форму заявки на нашому сайті. Незабаром після цього ми зв'яжемося з вами і дамо вичерпну консультацію. Також для зв'язку можете зателефонувати за вказаним телефоном.

Замір

Виберіть зручний час, щоб наш спеціаліст міг під'їхати на об'єкт у Шевченківському районі та зробити необхідні виміри. Процедура проходить швидко та гранично акуратно.

Смета

Ми враховуємо всі види майбутніх робіт та прораховуємо кількість необхідних матеріалів. На підставі отриманих даних формуємо кінцевий кошторис та надаємо його замовнику.

Робота

Забезпечуємо доставку на об'єкт інструментів та матеріалів. Готуємо основу та укладаємо плитку з дотриманням технології. Виробляємо затирання швів і ретельне прибирання.

Результат

Здаємо роботу клієнту. При необхідності оперативно вносимо зміни до кінцевого результату і доводимо його до ідеалу.
Потрібно було укладання дорогої плитки нестандартного розміру (80x80 см). Завдання складне і не кожен візьметься за нього. Майстер швидко оцінив обсяги, пояснив нюанси та буквально за тиждень завершив роботу. Вийшов майже шедевр – таки іспанська плитка вирішує. Загалом було викладено майже 200 кв. м.
У мене невелика ванна кімната, де особливо не заробиш. Куди не зверталася у Дарницькому районі, скрізь ціну задирали до небес. Тільки тут вдалося знайти спеціаліста, який усе зробив швидко та недорого. Плюс дав поради щодо вибору затірки — спочатку я неправильно відтінок вибрала.
Замовляв оздоблення санвузла. Був нюанс - потрібно викласти ще й нішу під полички з приладдям. Робота тонка, тому я спочатку загострював увагу на якості. Благо фахівець виявився справжнім профі. Всі мої побоювання розвіялися, коли побачив рівні кути та ідеальне примикання плитки.

Приватні майстри плиточники