Євроремонт у Ванній Кімнаті Під Ключ у Києві

Укладання плитки 400 грн. м² (стандартний формат). Демонтаж, сантехніка, електрика та будь-які інші необхідні роботи розраховуються майстром на місці.
Пропонуємо адекватні ціни
Досвід наших майстрів від 10 років
Виїзд майстра безкоштовний.
Робимо все під ключ.
Викликати майстра
Please fill the required field.
Останні роботи ->

Переробка ванної кімнати і, якщо потрібно, туалету, використовуючи передові європейські напрацювання, прийняті стандарти, тільки найякісніші матеріали вищого класу – все це називається євроремонтом.


Наші майстри можуть зробити найскладніший ремонт – можемо зробити об'єднання маленькою некомфортною ванною з туалетною кімнатою або, навпаки, відокремити туалет, що для сім'ї більше трьох людей є дуже актуальним.

Ванна 20 м²
Ванна під ключ 23 м ²
Ванна 18 м²
Ванна 19 м²

Яке оздоблення найбільше користується популярністю


Для стелі часто вибирають натяжний із ПВХ, який обладнаний підсвічуванням, що складається з невеликих світильників, іноді доповнюється стрічкою зі світлодіодів. Така стеля має вологостійкість, на ньому не з'являється пліснява. Як варіант можна обладнати підвісну стелю з пластику, також відмінно підходить для використання в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Що стосується обробки стін, то найкраще для ванної кімнати підійде плитка з кераміки та мозаїчне панно. Якщо ванна кімната великих розмірів, можна також використовувати декоративну штукатурку і панелі для стін.

Для підлоги практичніше буде ковзаюча плитка або керамограніт.


Процес євроремонту ванної кімнати

Грунтуючись на дизайн-проекті, підготовленому за вашими побажаннями, наші майстри придбають усі потрібні матеріали, які підходять до ремонту саме ванної кімнати та відповідають вимогам замовника.

Далі ми демонтуємо та міняємо старі труби, знімаємо облицювання з усіх поверхонь та вирівнюємо її.

Проводимо також роботи щодо електрики: змінюємо, якщо потрібно, проводку, ставимо розетки, обладнаємо освітлення, що відповідає сучасності.

Виробляємо оздоблювальні роботи та на закінчення встановлюємо нову сантехніку, що відповідає вимогам євроремонту, підключаємо побутові прилади.

Наші відгуки

Ванная под ключ. Киев.
Тарас, Дарниця: Просто чудово! Замовив плитку на підлогу та стіни. Також хлопці змінили всю сантехніку.
Ванная под ключ. Киев.
Людмила. Печерський район: Давно хотіла зробити ванну своєї мрії, але відлякувала потрібна ціна. Відразу треба було не зв'язуватися з конторами, бо в них надто велика накрутка. Домовилася з хлопцями – вийшло дешевше та швидше.

Приватні майстри плиточники

Працюємо по Києву