Розрахунок плитки для ванної

Онлайн калькулятор розрахунку кількості плитки для ванної кімнати та туалету.
Пропонуємо адекватні ціни на укладання плитки у Києві.
Досвід наших майстрів віком від 10 років.
Виїзд плиточника 300 грн.
Робимо все під ключ.
Викликати майстра
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.


Ширина 1-ї стіни:  м. Ширина 2-ї стіни:  м.
Ширина 3-ї стіни:  м. Ширина 4-й стены:  м.
Висота стін:  м.

Вкажіть розмір дверей у ванній кімнаті
Ширина:  м. Висота:  м.

Якщо Ви не клеїтимете плитку за ванною то вкажіть розміри ванної
Ширина:  м. Длина:  м. Висота:  м.

Якщо у Вас є вікно у ванній кімнаті, то введіть його розміри
Ширина окна:  м. Висота окна:  м.

Додатково: якщо у Вас є якісь елементи, які ви не обклеюватимете плиткою, то вкажіть розміри
Ширина:  м. Высота:  м.

Якщо у Вас є ще елементи, які ви обклеюватимете керамічною плиткою.
Ширина:  м. Висота:  м.

Для того щоб порахувати загальну вартість плитки для ванної кімнати введіть її вартість за кв.м.
Ціна плитки для стін:  грн. Ціна плитки для підлоги:  грн.


Итого:
0 метрів
периметр приміщення (сума всіх сторін)
0 м²
настінної плитки (із запасом 5%)
0 м²
плитки для підлоги (з запасом 5%)
0 грн.
загальна ціна плитки для стін
0 грн.
загальна ціна плитки для підлоги

Розміри необхідно вказувати в метрах, наприклад, розмір 1 м 60 см забиваємо в калькулятор плитки як 1.6 (розділювач розрядів - крапка або кома).Як підрахувати вартість робіт з укладання плитки


Знаючи кількість необхідного матеріалу, розумно припустити, що тепер можна порахувати, скільки доведеться заплатити плиточнику за роботу. Зробити це, звичайно, можна, але при цьому доведеться враховувати досить багато факторів, які дуже суттєво і не завжди очевидно впливають на кінцевий результат. Тому реалізація такого розрахунку у форматі калькулятора є недоцільною, оскільки в багатьох випадках відхилення розрахункової вартості від реальної становитиме десятки відсотків.

Тому ми радимо скористатися послугами майстра-вимірника, запросивши його безпосередньо на місце проведення робіт. Наявний у нього досвід дозволить врахувати навіть незначні нюанси, притаманні конкретним приміщенням та умовам. Тому результати виконаних ним розрахунків вийдуть максимально точними.

Але якщо потрібно оцінити роботу хоча б орієнтовно, можна скористатися умовно середньою вартістю облицювання плиткою, що становить 350 гривень/кв. м. Саме на стільки треба помножити загальну площу поверхні, на яку буде укладена плитка. Але пам'ятайте, що отриманий результат може відрізнятись від реальної ціни у бік збільшення в рази.


Особливості обчислення вартості укладання плитки


Специфіка цього виду робота полягає у досить сильній відмінності розцінок на її окремі етапи та суттєвому впливі на них різноманітних факторів. Наприклад, іноді може знадобитися вирівнювання основи. І в кожному випадку загальна площа і середня товщина шару (стяжки), що вирівнює, буде різною, а тому різнитися ціни таких робіт можуть на сотні відсотків.

Також треба враховувати, що ціна укладання в одному місці може бути встановлена за квадратний метр, а в іншому місці – за погонний. Наприклад, на рівних ділянках підлоги і стін використовується їх площа, а на укосах - довжина контуру отвору, яка визначає кількість плитки, що розрізається. Як правило, облицювання укосів виходить дорожче, ніж рівних поверхонь при однаковій витраті матеріалу.

Слід пам'ятати, що найдешевше обійдеться укладання плитки середнього розміру (зі сторонами довжиною приблизно 20-50 см) прямокутної форми. Найдорожче обійдеться облицювання матеріалами меншого або більшого розміру або з більш складним форматом. Це пов'язано з підвищеною складністю роботи з ними, що вимагає залучення високооплачуваних кваліфікованих працівників.

Помітно збільшити вартість укладання може потреба:

  • чергування кольорів та/або форм плитки (створення візерунків, малюнків);

  • попередньої ґрунтовки облицювальної основи;

  • виконання розшивки міжплиткових швів;

  • криволинійного розкрою плитки (для примикань до труб та інших елементів).

Викликавши нашого спеціаліста, ви отримаєте об'єктивну та точну оцінку робіт, потрібних для досягнення запланованого вами результату. Це дозволить вам прийняти обґрунтоване та правильне рішення про той чи інший варіант облицювання, виходячи зі своїх фінансових можливостей.

Частные мастера плиточники

Работаем по Киеву